تهران ثبت همواره در راستای تکریم مشتریان و سهولت خدمات کوشیده و در این راه موفقیت‌های زیادی را در کنار شما مشتریان گرامی کسب نموده است. یکی از بخش‌های مهم و مورد توجه روزمره کاربران، استعلام آنلاین برند در راستای ثبت آنلاین برند تجاری بوده است. متاسفانه مشاهده شده است که برخی از موسسات یا افراد، از ناآگاهی مشتریان خود سوء استفاده کرده و ضمن دریافت وجوه، اقدام به پاسخگویی در خصوص استعلام آنلاین برند تجاری می‌نمایند.

لذا پس از انجام استعلام آنلاین برند تجاری مورد نظرتان، می‌توانید در این بخش، اقدام به درخواست ثبت برند تجاری خود دهید. این درخواست بصورت آنلاین بدست کارشناسان ثبتی رسیده و نتایج آن فوراً به اطلاع شما خواهد رسید.

نکته مهم درج دقیق مشخصات در فیلدهای فرم زیر می‌باشد تا ضمن امکان برقراری ارتباط، موجب سهولت در کارها و تسریع فرایند ثبت گردد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، در ساعات اداری با تلفن سامانه 02143902000 و در ساعات غیر اداری با تلفن همراه کارشناسان ثبت شرکت ها، تهران ثبت، تماس حاصل نمائید.

اگه میخوای برند یا نام تجاریتو ثبت کنی، فرم زیر رو تکمیل کن، کارشناس ثبت برند "تهران ثبت" ضمن بررسی امکان ثبت برندت، سریعاْ باهات تماس میگیره
نوع برند درخواستی
 
 آپلود لوگو