اپلیکیشن ثبت شرکت

ثبت تغییرات و مجامع شرکت ها

با بهره‌گیری از دانش و تخصص کارشناسان ثبت شرکت، تهران ثبت، صورتجلسات مجامع خود را می‌توانید به روش صحیح و با رعایت نکات قانونی و حقوقی، تنظیم نمائید. موارد حقوقی صورتجلسات و تغییرات گاه بسیار دشوار، پیچیده و تخصصی می‌باشد تا آنجاکه توصیه شده است بدون استفاده از یک مشاور خبره، شخصاً در این خصوص اقدام نکنید.

لذا با توجه به تجربه کارشناسان تهران ثبت در خصوص ثبت شرکت، ثبت برند، کارت بازرگانی، پلمپ دفاتر و سایر امور تخصصی مربوط به ثبت شرکت‌ها، فرم زیر طراحی و تدوین شده است. کافیست که فیلدهای فرم زیر را بصورت کامل تکمیل نموده و مدارک مربوطه را آپلود نمائید. کارشناسان ما فوراً با شما تماس خواهند گرفت. شایان ذکر است تلفن سامانه تخصصی مدیریت امور ثبت شرکت‌ها، تهران ثبت به شماره 02143902000 همواره پاسخگوی سوالات شما مشتریان گرامی می‌باشد. همچنین در صورتیکه در ساعات خارج از وقت اداری سوالی داشتید، می‌توانید با مراجعه به بخش تماس با ما، با تلفن همراه یکی از مشاورین تهران ثبت تماس حاصل نمائید.

مدارک، صورتجلسات دستی و سایر اقلامی که در این راستا می‌تواند راهگشا باشد را بصورت zip یا pdf تبدیل و از طریق این فرم ارسال نمائید. همچنین می‌توانید شماره تلفن 09213496363 را در تلفن همراه خود ذخیره نموده و از طریق نرم افزار تلگرام ، واتزپ و… با ما در ارتباط باشید.

pdf-icon-64x64

دانلود PDF این مطلب