festival-brand-95

به جشنواره شگفت‌انگیز ثبت برند
موسسه تهران ثبت، خوش آمدید

ارزش تخفیف این جشنواره

1.200.000 تومان

جشنواره برند ضربدر دو چی هست؟

این جشنواره مثل جشنواره‌های دیگه‌ی «تهران ثبت» برای مشتریا جذابیت خاصی داره چون شما هزینه ثبت یک برند رو پرداخت می‌کنید ولی ما یه برند اضافه‌تر براتون ثبت می‌کنیم. حالا چرا شگفت انگیز… فرایند ثبت برند یه فرایند زمان‌بره که شامل ثبت سامانه برند، تخصیص وکیل جهت پیگیری در اداره ثبت مالکیت معنوی و نهایتاً اخذ گواهی تقاضا که همون موافقت اداره مالکیت معنوی مبنی بر ثبت برند هست که برای هر برند باید تمامی این مراحل بصورت جداگونه انجام بشه و حالا ما برای جلب رضایت مشتریامون و یا دوستانی که می‌خوان با هزینه کمتری برندشون رو ثبت کنن، این پیشنهاد ویژه رو در نظر گرفتیم.
حتماً از خودتون می‌پرسین که ثبت برند اضافه به چه دردمون می‌خوره! ما چند تا دلیل براتون میاریم که قانع بشین ثبت دو تا برند چقدر به نفعتونه.
۱. به علت کثرت ثبت نام تجاری در اداره مالکیت معنوی، امکان ثبت برند از اسامی انتخابی معمولاً ۵۰% هست. یعنی امکان اینکه از هر دو برند، یکیش ثبت بشه خیلی بالاتره تا یه اسم برند برای ثبت ارائه بدین. پس با این طرح احتمال موفقیت در ثبت برندتون  دو برابر میشه.
۲. با انتخاب درست اسم، می‌تونین حتی دو تا برندتون رو هم ثبت کنین که این کار در اکثر تولیدی‌ها مرسوم هست. چرا که بعضی وقتا سیاست فروش محصول ایجاب می‌کنه که شما از دو تا برند در کسب و کارتون استفاده کنین تا اگر محبوبیت یکی از برندها دچار مشکل شد، بتونین با برند دیگه‌تون فعالیتتون رو ادامه بدین.


چجوری درخواستم رو ثبت کنم؟

پائین‌تر براتون یه فرم گذاشتیم که اون رو کامل پر می‌کنین و در انتها دکمه ثبت درخواست رو می‌زنین.
حالا چه اتفاقی می‌افته… کارشناسای «تهران‌ثبت» تمامی درخواست‌ها رو دریافت و به قسمت استعلام برند قبل از ثبت، ارجاع می‌دن. اونجا اسم برندهای شما بررسی میشه که آیا قبلاً توسط شخص دیگه‌ای ثبت شده یا خیر و نهایتاً برای درخواست شما مشاوری در نظر گرفته می‌شه که با شما تماس می‌گیره و در تمامی مراحل تکمیل مدارک و ثبت برند شما رو راهنمایی می‌کنه.


شرایط جشنواره چی هست؟

شرایطش خیلی ساده هست ولی باید حتماً رعایت بشه:
1. این جشنواره فقط از طریق کانال تلگرام «تهران‌ثبت» اطلاع‌رسانی شده و می‌بایست در این کانال عضو شوید.
2. تخفیف جشنواره فقط از طریق تکمیل فرم زیر می‌باشد (تاکید می‌کنیم با تماس تلفنی به «تهران‌ثبت» نمی‌تونین از این طرح استفاده کنین و فقط و فقط از طریق تکمیل فرم).
3. برندهای درخواستی می‌بایست در یک زمینه فعالیت یا طبقه باشند.
4. لطفاً جهت تسریع در عمل ثبت قرارداد فی‌مابین و تکمیل مدارک، با مشاور خود نهایت همکاری را داشته باشید.
5. زمانی‌که اظهارنامه برند شما در سامانه اداره ثبت مالکیت معنوی ثبت گردید، جهت اطمینان خاطر شما از زمان ثبت و صحّت اطلاعات ثبت شده کپی اظهارنامه فوق برایتان ارسال خواهد شد. لطفا آن را به دقت مطالعه کرده که پس از ثبت برند، اطلاعات شما در گواهی ثبت برند به درستی ثبت شود.
6. پس از ثبت قرارداد، شماره قراردادی برای شما در نظر گرفته خواهد شد که در طی فرایند ثبت برندتون می‌تونین با ارسال این شماره قرارداد به 02143902000 از طریق پیامک در هر زمان و هر مکان، در جریان مراحل پیشرفت پرونده‌تون باشین.


هزینه ثبت برندم چقدر میشه؟

هزینه ثبت اظهارنامه برند و تخصیص وکیل تخصصی جهت پیگیری مراحل تا مرحله گواهی تقاضا و اطلاع‌رسانی کامل روند پرونده توسط پیشرفته‌ترین اتوماسیون اداری «تهران‌ثبت»، مبلغ یک‌میلیون و دویست هزار تومن برای ثبت برند در یک طبقه می‌باشد.

«تهران‌ثبت» توی این جشنواره با هزینه ثبت یک برند، براتون دو تا برند ثبت می‌کنه.

تخفیفی به ارزش
یک میلیون و دویست هزار تومن!زمان شرکت در این جشنواره تمام شده است.

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

زمان این جشنواره به پایان رسیده است، اما جهت اطلاع از تخفیفات دوره‌ای و جشنواره‌های فروش خدمات «تهران‌ثبت»، در کانال تلگرام ما عضو شوید، باز هم خبرهای خوبی برایتان خواهیم داشت…

اطلاع‌رسانی از طریق کانال تهران ثبت

ثبت درخواست

 
 تصویر لوگو 1
 
 تصویر لوگو 2
 


دارنده رتبه نخست ثبت شرکت‌ها در ایران

تهران ثبت به واسطه سال‌ها تجربه موفق، دارا بودن کارشناسان مجرب حوزه امور ثبتی، رعایت ایزوهای ثبتی و دریافت الواح و تندیس‌های مختلف، به معتبرترین و باکیفیت‌ترین ارائه دهنده خدمات ثبتی تبدیل شده است.

رضایت‌مندی مشتریان

با استفاده از بروزترین نرم‌افزار اختصاصی مدیریت امور ثبتی، اپلیکیشن مدیریت امور ثبتی، اتوماسیون پیگیری پرونده و توجه به نیازهای مشتریان، موفق به اخذ بالاترین حد رضایت مشتریان از خدمات دست یافته‌ایم.

گارانتی بهترین قیمت‌ها

یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران در هر بخشی، قیمت تمام شده خدماتشان است. تهران ثبت با شفاف‌سازی هزینه‌ها از صفر تا صد، این نگرانی مهم را از پیش روی شما کاربران گرامی برداشته است. هم اکنون اقدام کنید!